Відповідно до рішення Уряду України на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, м. Київ) з 6 по 8 листопада 2018 року відбудеться ХVІ Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

 

Організатори:

  • Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

  • ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

 

Формат Форуму:

  • Галузева експозиція «ПЕК України» за участю національних компаній паливно-енергетичного комплексу України продемонструє сучасний стан та перспективи подальшого розвитку енергетичної галузі.

  • ХVІ Міжнародна виставка «Енергетика в промисловості - 2018» презентує широкий спектр світових та вітчизняних зразків енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникової продукції, автоматизованих систем управління енергоресурсами, енергозберігаючих технологій для оновлення об'єктів ПЕК та інших галузей промисловості.

  • ІII Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО - 2018» представить технології, обладнання та послуги, що використовуються для розвідки, видобутку, транспортування, переробки та зберігання нафти та природного газу.

  • IІI Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної та вугільної промисловості «MINING INDUSTRY EXPO - 2018» представлятиме сучасну бурову, кар'єрну, прохідницьку техніку та інструмент, гірничозбагачувальне обладнання, гірничий транспорт, запчастини і комплектуючі, а також системи автоматизації та життєзабезпечення.

  • Ділова програма зосередить увагу фахівців на підвищенні рівня енергетичної безпеки країни, впровадженні реформ у паливно-енергетичному комплексі України, модернізації підприємств і механізмах залучення інвестицій. Також, відбудеться V Всеукраїнський семінар інженерів-енергетиків, присвячений кращим практикам енергозбереження та ефективного управління енергетичним господарством, застосуванню новітніх технологій і засобів для зниження енергетичних витрат.

Запрошуємо взяти участь у ХV Міжнародному форумі «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» і Міжнародних виставках «Енергетика в промисловості - 2018», «НАФТОГАЗЕКСПО - 2018» та « MINING INDUSTRY EXPO - 2018». Адже саме ці заходи дадуть унікальну можливість комплексно, в рамках одного заходу, презентувати технології, обладнання і продукцію широкому колу фахівців та сприятимуть її просуванню на ринку, а також допоможуть сформувати цілісну картину процесів, які відбуваються навколо основної ланки вітчизняної економіки — паливно-енергетичного комплексу.

 

 

За довідками щодо участі звертатися:

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України:

тел./факс: +38 044 531-36-12; е-mail: natalia.kazakova@mev.gov.ua

 

ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

02002, Київ, Броварський проспект, 15

Тел./факс +38 044 201-11-57, 201-11-78; е-mail: lyudmila@iec-expo.com.ua

сайт: www.iec-expo.com.ua